רב אריאל קונסטנטין


רב מייסד

רב אריאל קונסטנטין הוא הרב המייסד של בית כנסת תל אביב, והוא המייסד והנשיא של מציון: המכון לציונות ומורשת ישראל. בית כנסת תל אביב נוסד כדי לייצר בית חם ליהודים מכל הזרמים. מטרת "מציון" היא להשריש אהבה וקשר עולם לארץ ישראל ולמורשת המושתפת ליהודים בכל העולם דרך פעילות חברתית, חינוכית, ותרבותית. בנוסף, רב אריאל משרת כיועץ לרבני צהר.

עד עלותו לארץ, רב אריאל שירת כסגן רב ב"Hampton Synagogue" ומנהל בי"ס "Hampton Synagogue Hebrew School." במשך חמש שנות כהונתו, הרב שימש כסיו"ר אגודת דתיים ציוניים באמריקה, היה חבר בהנהלה המייסדת של ה"Jewish Academy of Suffolk County" וישב בהנהלה ובוועד האתיקה של ה"Peconic Bay Medical Center." הרב ואשתו, שריל היו אורחי כבוד ב2004 של נשמת: מדרשה גבוהה ללימודי תורה לנשים.

קודם לכן, הרב שירת בקהילת הר סיני בניו ג'רזי. הוא הוסמך לרבנות בישיבת רבינו יצחק אלחנן, שליד ישיבה יונברסיטי. הוא בעל שתי תוארי B.A. אחד בביולויגיה מישיבה יוניברסיטי והשני בפיזיטתרפיה מהונטר קולג'. בנוסף יש לו תואר שני מבי"ס עזריאלי לחינוך יהודי ומנהל. הרב ואשתו גרים בתל אביב עם ארבעת ילדיהם, רחלי, איתן, יקיר, ונועם.